Květen 2011Are Miley and Trace preparing new music together?

31. května 2011 v 18:43 | Selenka |  Other

Miley odpověděl tweet její bratr Trace Cyrus na Twitter, na odpověď říkala, že ona je nadšená, že ho vidí tak, aby mohli jít do nahrávacího studia a možná zaznamenat nový duet? Podívejte se na pípání níže:

@ MileyCyrus
@ TraceCyrus Nelze čekat, že si ve studiu s vámi. Tato píseň je friggennnn shizzzzzzzz.

Video Miley Aims To Inspire

31. května 2011 v 18:35 | Selenka |  Videos

Co můžete očekávat od “Middle Of Nowhere”

31. května 2011 v 18:34 | Selenka |  News
http://www.selenagomez.com.br/wp-content/uploads/2011/05/152.jpg

Další píseň na tracklist byl potvrzen oficiálně oznámila T33nSource - uprostřed ničeho. Udělali jsme si seznam hlavních děl tří skladatelů písně (Michelle Carmen Key, Espen Lind a Sandy Wilhelm), takže si můžete udělat představu o tom, jak bude uprostřed ničeho.Leia mais…

Novinky na "Outlaw", píseň z nového alba

31. května 2011 v 18:32 | Selenka |  News
http://www.selenagomez.com.br/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_llcux4KgFp1qg60ado1_500_large.png

Přes pověsti, že oficiální tracklist vydané T33NSource je nepravdivé, můžeme potvrdit, že Outlaw je rozhodně na tracklist "Když Sun Goes Down".

ASCAP vydala hudební stránce o Outlaw, nejnovější album Selena Gomez & The Scene. Podle webové stránky, píseň byla napsána Antonina Armato - skladatel Rock Mafia - a co-napsaný další skladatel neznámého.

Tracklist When The Sun Goes Down je falešný?!

31. května 2011 v 18:31 | Selenka |  News
http://www.selenagomez.com.br/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_llg8nzbfJj1qe4rlzo1_500.jpg

Se pohybuje pověst, že tracklist vyslán T33NSource spolehlivý zdroj jako nejnovější album Selena Gomez a scéna, Když slunce zapadá, je falešný.

Některé zdroje říkají, že Hollywood Records nerozhodl definitivně jaké jsou skladby zařazeny na album - což já osobně o tom pochybuji, protože tam je málo času na premiéru nového alba a oni by se rozhodli opustit "last minute".

Popcorn – Ed. 07

31. května 2011 v 18:30 | Selenka |  Magazines Sel 2011

Bravo – Ed. 22

31. května 2011 v 18:29 | Selenka |  Magazines Sel 2011

Todateen - červen

31. května 2011 v 18:28 | Selenka |  Magazines Sel 2011

Ano Teen!: Sel nechce vzít

31. května 2011 v 18:26 | Selenka |  News
http://www.selenagomez.com.br/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_llpi8nqni91qe4rlzo1_500.jpg

Přes superclima romance, která se děje mezi Selena Gomez a Justin Bieber, dívka se snažil hodit kýbl studené vody na ty, kteří byli zjištění, že jejich vztah neměl budoucnost.

Sel řekl, že je pouze 18, a proto si nedovedu představit, že si vezme někoho, kdo je dnes - tedy něco Jelena4ever #!

Zatím Justin nevyjádřil o tom, že prohlášení, na rozdíl od toho, co se stalo od zpěváka fanoušky: Neděle (29), jeden z nejvíce mluvil-o Twitter byly výhrůžky smrtí předstíral, že Selena.

Caaaalma, holky! Pokud uvážení Sel, bude to mezi ní a Justin nepřišel "šťastně až do smrti."

Justin masíruje nohy Seleně

31. května 2011 v 18:24 | Selenka |  Personal photos with family
http://www.selenagomez.com.br/wp-content/uploads/2011/05/053111_selena_justin110531121431.jpg

Na stránkách HollywoodLife vydala exkluzivní obraz a tvoří příběh, pověst, že Selena "Justin má vyškolené velmi dobře." Podívejte se na přizpůsobený překlad níže:

Justin je masírovat jí nohy a nosit basebalovou čepici, která říká "poslouchat" (poslouchat)! Selena cvičil ho dobře!

Doufáme, že tento obraz Justin shirtless ukazuje malou lásku Selena Gomez se nebude nechat fanoušky dospívající hvězdy dvou velmi naštvaný! Myslíme si, že Justin je roztomilé hobnobbing se svou dívkou, ale Beliebers asi nebude myslet to samé!

Stoupenci Justin nejsou příliš spokojeni s jeho rostoucí románek s Selena, a vyjádřili svůj hněv nad pár. Selena ale fanoušci přišli na svou obhajobu!

Ale to nevypadá, že záležitost s nimi. Justin a Selena jsou v současné době v Maui, se těší mnohem zaslouženou dovolenou. Viděli jsme je líbání a je hravou cestou! Jsou to určitě velmi šťastný a zamilovaný!

Odezva Selenators: oni nemají rádi Justin Bieber?

31. května 2011 v 18:22 | Selenka |  News

Fanoušci Justin Bieber - nebo téměř všichni - dali jasně najevo, že nepodporují datování idol s Selena Gomez, což způsobuje velký boj a diskuse mezi fanoušky každého páru. Protože toto, místo HollyWoodLife publikoval článek v reakci na ně s dotazem, zda nyní, fanoušci Selena vlastní, stejně jako Justin Bieber. Viz níže:

Justin Bieber a Selena Gomez mohou být spolu, ale jejich fanoušci se zdají být více rozdělena než kdy jindy!

Justin, 17, byl fotografován s jeho přítelkyní, Selena, 18, zatímco na dovolené v Maui, a my jsme zaslali 29. května, že obrázky jsou inspirované novým malátný v Selena. Nyní, fanoušci to reagoval slovy, že Justin nenávidí způsob Beliebers nenávisti Selena!

"Gilbert Mendez # 1 fanouškem Selena napsal:" Opravdu chci zabít Bieber, protože ukradl moje holka, a to není správné. Selena, ty jsou horké a sexy ... Prosím, dejte nám nakopat do zadku pro tento loser a najít si muže, nebo já! Ale stejně ... Selena arrassa Bieber je hloupý a gay! "

"Swiftson" napsal: "DIE DIE DIE ... Jsi retardovaný, Justin Bieber

EuropaPress říká milionář pár na dovolené "Jelena"

31. května 2011 v 18:18 | Selenka |  News

Během dovolené pár Selena Gomez a Justin Bieber, různé internetové stránky a časopisy se zmínil výlet na Havaj, že ano. Tento čas, který vydával příběh zcela zaměřena na tuto, místo bylo EuropaPress španělštině. Viz níže:

Justin Bieber a Selena Gomez si užili dovolenou v milionář Havaji. romantickou dovolenou Justin a Selena Gomez rostly tolik v kapse, stejně jako v lásce. Jediný rozdíl mezi jednu věc a další je cena: laskání a polibky jsou zdarma, ale z rozmaru luxus, který si mladí lidé byli těší, dává hodně nul na pravé straně. Justin Bieber a Selena Gomez si užil pár dní v exotických pláží Maui. Škádlení polibky, doteky a lásku divoké. Jsou tak mladé a bohaté, jak chcete. Začátkem tohoto roku jsme věděli, že podle časopisu Forbes Bieber měl zisk 50 milionů dolarů ročně. Ale i to se stalo s herečkou z Waverly, Selena, který také dostane své peníze téměř jako kouzlo.

Takže Gomez a Bieber se nešetřil, aby se den více romantické. Chlapci byli ubytováni v prezidentském apartmá se nachází v sedmém patře hotelu Four Seasons, kde Justin a Selena má tři ložnice s výhledem na moře, za cenu 10.000 Euro za noc.

Víme také, že "děti" jsou doprovázeny velkým doprovodem bodyguardi, což znamená zvýšené náklady, musíme přidat bonusy. Pár měl, po tom všem, romantická láska u moře, krystalický vod jet ski, atd..

Při pohledu na účty těchto umělců tak v lásce, ano, to je velmi drahé. Bieber bude muset strávit součtu mnoho, mnoho nul. Vedle jeho "comprinhas" doplňky, jako čepice, atd.. "

Loveteen - Selena Gomez a Justin Bieber na obálce

31. května 2011 v 18:15 | Selenka |  Magazines Sel 2011

Jak víte, mladší dospívající pár Selena Gomez a Justin Bieber dává mluvit. Poté, co dávat pusu na rok 2011 Billboard Awars Hudba na kameru, byl chycen vyhotovení na vaši dovolenou na Havaj. Vzhledem k tomu, ze všech otřesů generované, loveteen postříkal je na titulní straně vydání 67, června a července časopis, věnuje exkluzivní příběh hovořit o "nejlepší kapitol románu roku."