Srpen 2011


Bravo Nr.36

31. srpna 2011 v 19:48 | Selenka |  Magazines Sel 2011
Bravo zprávy:
- Bling-bling-alarm např. Selena
Bravo - Stars:
- Justin nejkrásnějších dárků pro Selena
Bravo - Extra:
- 4 mega autogram karty! např. Selena
Bravo - Forum:
Autogramy např. Selena
Bravo - grafy:
- Bravo Čtenáři Top 20: Love You Like A Love Song # 3 (LW: # 3)

Ceny: D: 1,40 €, CH: SFR 3,00;: 1,70 €
Rumor: Demi Lovato kouří?

31. srpna 2011 v 18:36 | Selenka |  News

Nedávný snímek Demi Lovato chodit se svým přítelem způsobuje mnoho pověstí o tom "Demi kouřila." Demi Včera odpoledne byl spatřen s krabičku cigaret do kabelky, ale to neznamená, že je kouření. Autorem balíček značky Marlboro, je opravdu to, co je ve vaší peněžence, ale kdo ví, že tento paket je? Vše nasvědčuje tomu, že tento balíček cigaret je váš přítel.


A pamatujte, Demi Lovato je kampaň s Sober je sexy, což je proti drogám.


Sedmnáct: I ty nejlepší fanoušky v mundonovamente brzy! XOXO

31. srpna 2011 v 18:35 | Selenka |  News

Demi Lovato, která pokračuje v jeho příspěvků na webových stránkách časopisu Seventeen, tentokrát chtěl poděkovat všem fanouškům za podporu, zkontrolujte níže:

Já jsem řekl, že dříve, ale budu mluvit navždy - I ty nejlepší fanoušky na světě! Není žádným tajemstvím, že minulý rok byl pro mě těžké. Ale všechny podporu a povzbuzení, jsem dostal od vás všech se upřímně to, co mě silný iv těch nejtemnějších dnech. Pokud jsem někdy pocit, dolů, příběhy a pochopení moji fanoušci mě uvědomit si, že nejsem sám. A tak jsem nesmírně vděčný každému z vás.

Je úžasné, jak se můžete probojovat odpor. Byl jsem tak dojat a inspirován osobní příběhy sdílíte se mnou. Mnozí z vás se překonat závislost, deprese a jiné problémy, to je úžasné! Mám pocit, že jsme silnější, než jsme si ani představit. Každý článek, který mě poslal mi dává pohodlí a nutí mě si uvědomit, že jsme všichni společně v této bitvě. Každý, kdo je opravdu zvláštní, a mám vás všechny ráda moc!

Chtěl bych všem poděkovat za zprávy narozeniny! Ty se cítím jako nejšťastnější holka na světě.

A moje poslední slovo: Pokud jste ještě neslyšeli, mám dvě zajímavé ukazuje, přichází - září 17 v Hammerstein Ballroom v New Yorku a 23 září v klubu Nokia v Los Angeles, nemůžu se dočkat, až se podělit o své nové hudby s vámi a vidět každý v publiku s úsměvem! Vstupenky jsou k dispozici na ticketmaster.com. Doufám, že tě vidím tam!

Zůstaň silný!

s láskou,Demi Lovato a Ashley Tisdale společně na večeři

31. srpna 2011 v 18:33 | Selenka |  Others photos
Postupový přes internet fotku Demi Lovato, hvězda seriálu a Hellcats, Ashley Tisdale. Ti dva měli večeři v noci (30), podívejte se na Demi je Tweet:

Měl jsem zábavnou noc na večeři s @ ashleytisdale sladké, legrační. Miluju Ash. Děkujeme, že jste moje narozeniny večeři pozdě! XO

Na druhé straně, poslal Ashley tweet pro Demi:

AWW tě miluju baby! Jsem na tebe hrdý a nemůže čekat na uvolnění # neporušené. Budeme kombinovat večeři zase brzy! XOXO

Styl jako Ashley no.34

31. srpna 2011 v 15:47 | Selenka |  StylesStyl jako Ashley no.32

31. srpna 2011 v 14:24 | Selenka |  Styles