Listopad 2011

Přemýšlím...

25. listopadu 2011 v 20:48 | Selenka |  News
.....o zruseni tohodle blogu nebo pozastavení ja nevim proste nepridavam moc clanku jen samé novinky nic moc tu lidi nechodí takze to asi zrusim...nemam naladu ani na tento blog o celebritach ve škole jsem se zhorsila buhvi kolik 5 mi vychazi na ctvrtletí :(( musím to dohnat do poletí takže asi koncim nevím! Blog me uz nebavi tak jako predtim ale najdete me na blogu:

miro-smajda-love15.blog.cz

Ten blog o Mirovi nikdy nezrusím to bych ty skupiny co tam mam prestala mit rada a to se nikdy nestane!!DNES show: Houston, Texas - "speciální večer s Demi Lovato"

25. listopadu 2011 v 20:35 | Selenka |  News
Podívejte se na údaje o páté vystoupení na turné s Demi Lovato "speciální večer s Demi Lovato" Co se stane v noci (25) se nachází v divadle Verizon Wireless v Houstonu, Texas:

Zobrazit v Houstonu, Texas.
Datum: pátek 25 listopadu 2011.
Čas: 19:30 (čas Texas) - 23:30 (GMT se letní čas).
Otevírací doba: My Kings
Bydliště: Verizon Wireless divadlo
Obrázek divadlo:


SMHP Collab

25. listopadu 2011 v 19:10 | Selenka |  Personal Photo

Miley nedávno spolupracoval na vrcholu s bratrem oblečení line (SMHP).

SMHP a Miley Cyrus spolupráce košile, měkké bavlny složení.

Výtěžek z prodeje těchto košile půjde do fondu Nadace Miley Cyrus.

To buy the top, click here


Thanksgiving Pictures [2011]

25. listopadu 2011 v 19:08 | Selenka |  Personal Photo

Včera (24.listopadu), Miley slaví Den díkůvzdání se svou rodinou. Miley a Tish tweeted o něm:

@ tishcyrus Nejlepší díkůvzdání vůbec. Takže hezké, že všichni kolem 1 Tabulka:) love you! (ale tajně nenávidí všechny tyto zbytkový ha!)

Kdyby taková úžasná Den díkůvzdání s rodinou a přáteli ... ... cítila tak mimo požehnaný právě teď!


Demi Lovato a jeho přítel Logan Henderson, Big Time Rush, v Texasu

25. listopadu 2011 v 16:48 | Selenka |  Personal Photo Demi
AfEZAgYCEAAwjfp.jpg

@ Ddlovato: "Když se setkal se svým dávným přítelem @ 1LoganHenderson! Miluju toho chlapa! "

Dva se setkal v Texasu, "Den díkůvzdání", v době, poté, co pochválil Demi nové CD "Big Time Rush", s názvem "Zvedněte."

@ Ddlovato: "Tak hrdý na svého přítele @ 1LoganHenderson a kluci @ bigtimerush ... své nové album" Zvedněte "je velmi dobrá! Podívejte se! "

Demi Lovato strávil "Den díkůvzdání", se svou rodinou v Texasu

25. listopadu 2011 v 16:34 | Selenka |  Personal Photo Demi
Dnes, 24. listopadu slaví svátek "Den díkůvzdání", nebo Den díkůvzdání ve Spojených státech a Demi Lovato šel do Dallasu, Texas, strávit ten den se svou rodinou.

Zpěvák v loňském roce, v té době, podstoupila léčbu a nemůže strávit Den díkůvzdání, Vánoce a Nový rok se svou rodinou v letošním roce, budou mít možnost si vychutnat všechny svátky v roce strany jejich rodin, mnohem veselejší a zdravé.

0002~5.jpg0001~7.jpg


19th Birthday Party inside the Beacher’s Madhouse club at the Roosevelt Hotel [22nd November]

24. listopadu 2011 v 20:04 | Selenka |  Events 2011

Včera (23. listopadu), Miley se obrátil 19 let. Dne 22., Kelly Osbourne hodil ji stranou na Beacher na Madhouse Club v hotelu Roosevelt v Los Angeles! Miley přítel Liam Hemsworth, Billy Ray Cyrus, Tish Cyrus, Brandi Cyrus, Victoria spravedlnost, Aly a AJ Michalka a Justin Baldoni všichni přišli party! Kelly řekl, E! Novinky:

"Je to intimní, ale to bude nejodpornější [strany], že je viděl v jejím životě. I když ji vidím na stejné úrovni mentálně jako já, si také uvědomuji, že Miley je 19 a zaslouží si, aby i nadále bavit. Vzhledem k tomu, že dívka má tak velký tlak na ni a pracoval její zadek celý svůj život si myslím, že hodně času lidé zapomínají, že si zaslouží, aby se bavit také. Tak to byl můj úkol pro ni, aby její narozeniny ... nejlepší den vůbec ... Mám všechny druhy šílenství a šílenství. "

Miley tweeted včera: "Nelze Děkujeme @ MissKellyO za nejlepší partyyyy všech dob! =]]]] Loveeeee i vás! Řekněme, že tam byl jednorožec v hale! "Jsme nahráli 10 střední a vysoce kvalitní fotografie do galerie (včetně fotografií z jednorožce), ujistěte se, že kontrola je ven!


Část "mega hair" Demi Lovato uvízne v kruhu na jeho výstavě

24. listopadu 2011 v 17:23 | Selenka |  News
Demi Lovato na pořadu dne 22/11 v Kansas City, posedlý jeho prsten na pravé ruce ve vlasech za choreografii celou noc, ale část jejich "mega vlasy" přilepená, takže show pro diváky . Ona pokračovala v tanci a třást ruce, aby se pokusili dostat na vlasy. Podívejte se:


Wilmer Valderrama se chystá následovat Demi Lovato na jejím turné po USA?

24. listopadu 2011 v 17:22 | Selenka |  News
Zpěvačka Demi Lovato a Wilmer Valderrama nechce být viděn spolu velmi často, i přesto, že byl přistižen líbání před několika dny, pár nevypadá, že chci říct, že udržuje láskyplný vztah.
Nicméně, jeden fanoušek se podařilo fotografie Demi Lovato, když byla na jejím turné autobus, a byl nakonec ukázal, že Wilmer Valderrama se také na autobus.

Viz foto:

Clique Para Ampliar essa Imagem
Asi chcete sledovat Wilmer Demi Lovato na turné ve Spojených státech, které mají být blíže k jeho milované, ale zatím ani nepotvrdil, ani tento váš vztah.

Meet & Great em Hershey (19/11)

24. listopadu 2011 v 17:21 | Selenka |  News
V každé show, před nebo po akci, někteří fanoušci, kteří zaplatili nebo získali propagační má právo vidět, Demi Lovato na setkání s názvem "Meet & velký". Na výstavě v Hershey, PA (19) fanoušek to štěstí setkat se svým idolem inspiruje tak, jak řekla. Níže je nahrané video a doprovází nervozita z fan:


Nash Hot Chelle Rae říká, že Demi je úžasná

24. listopadu 2011 v 17:10 | Selenka |  News
Fotoreportér se Nash Overstreet Hot Chelle Rae v Hollywoodu, využila příležitosti a zeptat se na Demi Lovato, která v poslední době hudební partnerství s kapelou. Podívejte se na video níže podtitulem:
Miley Cyrus’ 19th birthday bash

24. listopadu 2011 v 17:05 | Selenka |  Videos
Miley Cyrus oslavila své narozeniny v Beacher je Madhouse klubu Hollywood Roosevelt hotel v úterý (22. listopadu).

Pal Kelly Osbourne hodil nejvyšší Birthday Bash pro ni celeb BFF, na kterou Miley tweeted: "Nelze Děkujeme @ MissKellyO za nejlepší partyyyy všech dob! =]]]] Loveeeee i vás! Řekněme, že tam byl jednorožec v lobby! "(Kůň s rohem spojené s jeho hlava byla přinesena do strany.)

Pohádali se zúčastnilo přítelem Miley Aussie Liam Hemsworth, táta Billy Ray, matka Tish, sestrou Brandi a kamarádi Victoria spravedlnost, AJ a Aly Michalka a Justin Baldoni.

"Každý, kdo se zbláznil, když mini Nicki Minaj představitel provádí" Super Bass "návštěvník večírků říká JustJared.com.

Před Birthday Bash, Kelly škádlil na E!, "Je to intimní, ale to bude nejodpornější [strany], že je viděl v jejím životě. I když ji vidím na stejné úrovni mentálně jako já, si také uvědomuji, že Miley je 19 a zaslouží si, aby i nadále bavit. Vzhledem k tomu, že dívka má tak velký tlak na ni a pracoval její zadek celý svůj život si myslím, že hodně času lidé zapomínají, že si zaslouží, aby se bavit také. Tak to byl můj úkol pro ni, aby její narozeniny ... nejlepší den vůbec ... Mám všechny druhy šílenství a šílenství. "


11/23 @ 11:23pm: DON’T GIVE UP – IT’S A LIBERTY WALK!

24. listopadu 2011 v 17:04 | Selenka |  Videos
23:23 na 11/23: Miley zveřejnil video na její stránce Twitter z Liberty Procházka remix rock Mafia, obsahující záběry lidí na celém světě stát za to, co oni věří palců Poté, Liberty Procházka vykazovala po celém světě! Doufám, že Miley měl opravdu dobrý narozeniny a možná to je nějaký náznak uvolnění Liberty chodit?
Happy Birthday! Miley Cyrus Celebrates Turning 19 With Hollywood Party

24. listopadu 2011 v 16:56 | Selenka |  Other
Co je to 19-letá dívka, aby si k narozeninám?

Pokud jste Miley Cyrus, si strana to na velkou party Hollywood se všemi celeb kamarády.

Ach jo, a jednorožce! Huh?

Přečtěte si o všech detailů Birthday Bash ...

Někdejší hvězda Hannah Montana příčka v posledním bday jako dospívající se rozhodně dospělé bash včera v hotelu Hollywood Roosevelt.

Podle zdroje, Cyrus "kavalír Liam Hemsworth, PAL Kelly Osbourne a Trish máma a sestra Brandi jsou jen některé z partygoers v soukromém večírku držel uvnitř Beacher je Madhouse klubu.

Party-plánovač Osbourne nelhal, když slíbila, že nás tam bude hodně "šílenství a šílenství" na party. U jednoho bodu během noci, kterého jsme si všimli jednorožce procházky mimo akci! Samozřejmě, že to nebyl skutečný kouzelné stvoření. Jen koně s rohem spojené s jeho hlavou.

"Je to intimní, ale to bude nejodpornější věc, kterou kdy viděl ve svém životě," dobíral si Osbourne včera jen několik hodin před velkým bash. "To byl můj úkol pro ni, aby její narozeniny ... nejlepší den vůbec."


Selena podporuje Big Time Rush

24. listopadu 2011 v 16:52 | Selenka |  News
@ TheCarlosPena: Gracias chica!
@ HeffronDrive: Díky slečně Gomez:)