Leden 2012

A je to tady vízoo!!

30. ledna 2012 v 20:06 | Selenka |  News
Takže já se s váma dneska už loučím od zítřka tu už hold nebudu protože mi urcite zebere Notebook takze se tu mějte moc krásně uzivejte si tu pohodu a hlavně Affs nevymazte si mě!! :) Budu se snažit chodit do knihovny, učit se abych tu mohla být a taky ve škole budu! :)) Jinak prosím hlasujte pro Fashion Style http://selena-gomez-love15.blog.cz/1201/fashion-tydne-0-2 a taky posílejte VGS :)) Páááááá ♥


Styl jako Ashley no.296

30. ledna 2012 v 19:15 | Selenka |  Styles

Miley Cyrus’ Mom Jeans: Yay or Nay?

30. ledna 2012 v 18:40 | Selenka |  Other

Miley Cyrus se docela módy, když vystoupil s přítelem Liam Hensworth za oběd v Los Angeles, Kalifornie v neděli odpoledne.

Zpěvačka / herečka snažila vytažení stonewashed s vysokým pasem "Mami džíny." Ona spárované vzhled s červeným oříznutý košili.

Co si myslíte o víkendu ji móda? Hlasujte v anketě a vypnout zvuk v komentářích.

Zatímco na brunch den, byla Miley vidět líbání a mazlení Liam. Dva vypadal šíleně zamilovaný. Tyto dvě nebyly stydět vytahovat jejich románek.

Click here to vote!

Out to lunch in Los Angeles [29th January]

30. ledna 2012 v 18:36 | Selenka |  Candids Miley 2012

Relaxační v neděli odpoledne, byla Miley Cyrus spatřen na oběd se svým přítelem Liam Hemsworth v Los Angeles včera (29. ledna).

"Party v USA" zpěvačka vypadala roztomile a volný čas v stonewashed džíny s vysokým pasem s červený top, když flirtoval s ní svalnatý australské Beau.


Lucy Hale na Demi Lovato: "Jeden z nejlepších hlasů, že je tam venku."

30. ledna 2012 v 17:22 | Selenka |  News

Včera (29), herečka a zpěvačka Lucie Hale árie z "Pretty Little lháři", včera se hra otázek a odpovědí na jeho oficiálním Twitter účtu.Brazilský fanoušek vzal čas se zeptat, jestli Lucy rád Demi Lovato a ona odpověděla:

Lucyyhale @ @ LiarsIsAmazing ten, kdo má nejlepší hlas v okolí.

Outros dois atores de "Pretty Little Liars", Shay Mitchell e Keegan Allen, também já declaram sua admiração pela cantora da Disney. Clique AQUI para ver um vídeo.

Demi Lovato večeřela společně s Maeve Reilly

30. ledna 2012 v 17:21 | Selenka |  News
S přelomu Demi Lovato na Twitteru, nejsme mít hodně novinek a není mnoho připomínek k aktuální turné to. Přesto se její přátelé ještě poznámka, jak se baví s ní. Americký Maeve Reilly - který pracoval na reklamách, hudebních klipů a časopisy - komentoval svůj účet Twitteru o večeři s Demi, překládal tweet zní:

@ StyleMEMaeve: "večeře tolik zábavy s My Boo ddlovato @. Jsem se přestal smát a jídlo bylo výborné! ♥ Tahle holka :-) "

To jen znovu ukazuje, že Demi, v poslední době se hledal pro své přátele k odpočinku a zábavy, a může také být viděn jako další potvrzení toho, že se jí daří dobře.

Maddi Jane cover “Skyscraper”

30. ledna 2012 v 17:20 | Selenka |  News

Demi Lovato je uvedeno v “Kids Choice Awards” 2012

30. ledna 2012 v 17:18 | Selenka |  News
Dnes na Twitteru, oficiální účet "Choice Awards děti," Nickelodeon je každoroční ocenění nominovaných oznámila letošní akce.

@ KCA2012: "Tento seznam je zde. Chtěli byste vědět, kdo je nominován na KCA 2012? "

Mezi nominovanými je Demi Lovato. Soutěžit v kategorii "Oblíbená zpěvačka", spolu s Taylor Swift, Selena Gomez a Victoria spravedlnosti.

Hlasování ještě nezačala, ale jakmile to začne, budou zveřejněny zde na webu pro všechny Lovatics možnost hlasovat a možná si ještě jeden vítězství Demi?Selena - Mr. Saxobeat Cover

29. ledna 2012 v 19:22 | Selenka |  News

Leaving the beach in Malibu with Kim Hidalgo

29. ledna 2012 v 19:03 | Selenka |  Candids Ash 2012
Ashley byla spatřena v sobotu odpoledne (28.ledna), když odcházela na pláži v Malibu, Kalifornie s dobrým kamarádem a herečka Kim Hidalgo.RayBan / Havaianas smajlík dvojice plánovala strávit víkend úžasně, jít na pláž za slunečného a teplého dne. Pravděpodobně se dostal do tan hodně, taky!

Předtím ten den, Tisdale zveřejněné na Twitteru několik obrázků (1 | 2) a zároveň se těší krásný den se svým přítelem.

@ ashleytisdale: Malibuuuuuu # thesunisshining

@ kimhidalgo: Perfektní den na pláži Malibu #MarCal Mica Martinez a Richard mluví o Demi, ale nemusí být v rehabilitaci

29. ledna 2012 v 10:51 | Selenka |  News

Mica MarCal, brazilský fanoušek Demi Lovato, známý pro jeho videa věnuje zpěvák, se stal rodinný přítel s Demi. Dnes (28), ona používala její Twitter účet odpovědět na některé otázky, které mnohé Lovatics dělají. Podívejte se, co ona napsal překládal:

"Demi NENÍ v rehabilitaci. Nikdo nebyl Tweeting místo Demi včera, a bylo jen 100% DEMI po celou dobu. Nic se spolu, nikdo se snaží podvádět fanoušky. Je to všechno lži. Znáš mě, nikdy bych mluvit, že kdyby to nebyla tak úplně pravda. Nikdy jsem lhát. Nejsem tu proto, že pravda musí být prokázáno, já jsem tady proto, že někteří lidé, kteří jsou fanoušci musí být umístěn v patřičných místech. Nemáte žádné právo obviňovat lidi ze lži, nemáte právo vytvářet drama / nepravdivé informace o svůj názor. Chceš názor? Prosím! Ale ujistěte se, že je fakt, který by sloužil jako byste opravdu vědět, co mluvíš. Hanba těm, kteří šíří / vytvoření falešné informace o jeho inspiraci a drama, a stydět se, kdo je šíří jako kdyby to byla pravda. Mít názor je jedna věc, použijte váš názor na svého idolu i jeho rodiny a dalších. Nejedná se říká láska, nazývá se to pokrytectví. Můžete si vybrat, věřte mi, nebo věřit v lidi, kteří nemají ponětí, o čem mluví. Přísahám, že dávám každému z vás, mé slovo. Teď to, co chcete s ní. Hezký den "

- Micah

Pro přístup na stránky původní místo (v angličtině), klikněte ZDE.

Lovato rodinný přítel a strýc úvahu, Richard Martinez, také řeší, co si myslí, že o tom všem. Přečtěte si:

@ Richard1826: @ DiannaDeLaGarza Nikdy jsem neviděl tak smutné v mém životě. Je pravda, že tweety Demi není v REHABILITACE & & nevěřím, že lidé o ní lhář. : (Personal photo Selena 8.1

29. ledna 2012 v 10:46 | Selenka |  Others photos

- Obrázek 01: Ashley Cook ujít. Letní vzpomínky # @ @ selenagomez alfredoflores.
- Obrázek 02: Mexiko je úžasná .. # Girlsday připraveni vidět @ pmdeleon22:)
- Obrázek 03: FAV pic
- Obrázek 04: ilegální merch! Lol

Selena jako divoká party girl

29. ledna 2012 v 10:44 | Selenka |  News
Selena Gomez hraje na jaře Breakers pro změnu, není hodná holka
Minulé úterý jsme informovali, že Teen hvězda Selena Gomez na svém jihoamerické turné bude hudební přestávku.19-letý, než to, aby se v letošním roce na její hereckou kariéru. Jako "E! On-line "je nyní hlášeno, její další filmový projekt." Jaro je Breakers "

Příběh tří přátel, kteří vyloupit banku a peníze použít na financování své dovolené. Selena je tak okouzlen, někdy ne jen jako "hodná holčička".
V "Jarní Breakers", které mohou hrát o dost klidnější číslo, ve srovnání s Selena, "E! On-line ", ale toto číslo může být mnohem bláznivější. Twisted zvuky, a dokonce i příběh filmu. Kromě toho, Selena a Vanessa Hudgens a Emma Roberts bude na displeji. Selena zradil on-line portál, také to, že jejich role je její přátelé opustí a bude hodně večírků a pití, až se nakonec dostali do vězení. Tato část vypadá, že se pro 19-rok-staré také, že velmi důležitá je Selena řekl, aby bojovali. Pojďme se podívat, jak teen hvězda jinak než obvykle, jako "Bad Girl", přichází s jejími fanoušky.

Twitpics Updates

29. ledna 2012 v 10:41 | Selenka |  Others photos
Pamatuji si, když Ashley tweeted před několika dny asi chce jít na pláž? No, teď je to jen požitek z krásné a horký den v Malibu, CA. Kdo není žárlí na ni, uh? ;)

Pokud jde o poslední noci, Tisdale Napsal několik twitpics od ní večerní plány, zatímco visí na In-N-Out a sledování "Drive" s Boys Like Girls členů John Keefe a Paul DiGiovanni. Vypadá to, že měla spoustu legrace! [AT.org lahůdku! Jsme místo Ashley oblečený v Planet Blue Cynthia Vincent Tongal Cardigan nedávno koupila dříve v lednu]

@ ashleytisdale: věšení @ johnBLG že výbuch # InNout

Sledování R oblíbený film "Drive" s @ paulBLG

Malibuuuuuu # thesunisshining