Březen 2012


Liam Hemsworth: Miley Cyrus Is “Very Supportive!”

31. března 2012 v 17:39 | Selenka |  Other

Miley Cyrus a Liam Hemsworth neplánujete cestu uličkou jen zatím.

Hannah Montana herečka, 19 let, vyvolalo spekulace, engagement, když se stavěl na odiv na levé cetka na Celebrity případě Muhammada Aliho Fight Night XIII ve Phoenixu 24. března. Ale zdroj blízký Cyrus řekl US Weekly minulou neděli, že diamant není zásnubní prsten, a že její kavalír tří let nebyl dotkl se otázky. "Já jsem nosí stejný prsten na prst od listopadu!" Popová hvězda později tweeted.

Cyrus ani třeba kámen zpevnit její románek s Hemsworth, 22 a zdroj říká, že zpěvačka touží strávit tolik času, jak se může se svým mužem.

"Jeho program je blázen právě teď," říká zdroj z kusu Hunger Games ", tak ona se snaží být flexibilní." Hemsworth nám říká, že oceňuje úsilí: "Je to velmi podporuje"

Kromě krátkého rozdělení v srpnu 2010, Hemsworth a Cyrus se chodí od roku 2009, duo splněny costars o souboru na Nicholas Sparks tearjerker, The Last Song. "[Oni] jsou opravdu v lásce," říká zdroj.

Miley and Liam: the new Brad and Angelina

31. března 2012 v 17:38 | Selenka |  Other

Miley a Liam byli spolu několik let, ale je to vždy jen byl její plus jedna, fešák, že táhne se po červeném koberci. Ale nyní Liam je na vrcholu je jedním z nejslavnějších mužů planety kvůli jeho vůdčí roli v trháků Hunger Games, což znamená, že Miley a její muž se postupovat na A-seznam pár statutu osobnosti.

Jsou to nové: Brad a Angelina - dobrý chlap svést špatnou dívku, která se rozrostla až na výsluní a je mnohem média-důvtipný než její partner. Oba Angelina a Miley vědět, jak organizovat příběh (Angelina noha, Miley "falešný" zásnubní prsten), pak popírat věděl něco o tom. "Slyšel jsem něco, ale já jsem nevěnoval žádnou pozornost," Ange fibbed když ptal se na rozruch vytvořil její sexy postoj na Oscarech. Pokud jde o Twitter pic Miley, kterým je prskavka diamantu na levé ruce, ona bezelstně řekla, že pořízení fotografie její manikúru místo - kdo si myslí, že už si legraci?

Miley Cyrus – Your New Advice Telling Women To Love Themselves And Be Happy Is Fantastic!

31. března 2012 v 17:37 | Selenka |  Other

Miley Cyrus se začíná brát své povinnosti vzor vážně. Miley nové zprávy o lásce a štěstí příkladem zralou mladou ženu, která se stala od jejích mladých mladistvý let na kanálu Disney. Všichni se můžeme učit od Miley nechat lásku a převzít kontrolu nad vlastním štěstí.

V mladém věku 19 let, Miley už si uvědomuje tvrdou práci a zodpovědnost člověk potřebuje, aby se zavazují, že zažít skvělou a věčnou lásku.

"Štěstí může pocházet pouze z nitra a je výsledkem vaší lásky pro sebe. Jste odpovědný za své štěstí, "Miley tweeted. Velká rada, Miley! Je pravda, nemůžeme vždy závisí na lásku ostatní, aby nám radost. Musíme se cítit v bezpečí a jistotu o sobě jako první.

"Jestliže jste užil své štěstí a dejte je do něčích rukou, dříve či později, budou zlomit to," Miley tweeted. Bez lásky k sobě nemůžeme najít pravou lásku a respektovat hledáme v jiných zemích. Láska a štěstí začíná vlastní přijetí a Miley si to uvědomuje. A Miley není jen mluvit jako. Její vztah s přítelem, Liam Hemsworth, ukazuje její nezištnou závazek na jinou osobu.

Bieber double crosses Cyrus on Punk’d

31. března 2012 v 17:22 | Selenka |  Other

Justin obrátila jeho kamarád Miley Cyrus tahem žert na ní Punk'd televize - když herečka myslela, že hraje trik na něj.

Bývalá hvězda Hannah Montana zorganizoval kousek do rozpaků Bieber pro sérii MTV, ale dítě hitmaker rozhodl se učit Cyrus lekci po zjištění své plány.

V premiérové ​​epizodě, říká Bieber Punk'd diváky, "Ona si myslí, že hostí přehlídku, a tak se chystá punku mě. Ona to není punking mě, protože to není možné. Nemůžu být punked. "

Najal si dva subjekty, aby se zapojily do rvačky s ním předstírat, ve skate parku dělat Cyrus předpokládat její vlastní systém - podrobit Bieber na tirádu o zneužití kolemjdoucí - šel hrozně špatně.

Cyrus mohl být viděn lapal po dechu v hrůze jako Bieber vletěl do vzteku a strčil jeden z kaskadérů k zemi, než házet falešné údery a kopy ho do břicha.

Zpěvák / herečka pak začal panikařit o boji, dokud Bieber ukázal to bylo představené - a dobíral si svého kamaráda za to, že tak naivní, řekl jí: "Nemůžeš mě punku. To bylo všechno podvod! "

Bieber také pranked kamarády Sean Kingston a Taylor Swift v první epizodě deváté sezóny Punk'd, který vysílal v USA ve čtvrtek (29. března).

Leaving Windsor Pilates in West Hollywood [29th March]

31. března 2012 v 17:18 | Selenka |  Candids Miley 2012

Miley byla ve čtvrtek (29. března), viděna jak opouští svou třídu u Windsor pilates v západním Hollywoodu.


Miley Cyrus -’taking credit’ for Liam Hemsworth impressive style

31. března 2012 v 16:41 | Selenka |  Other

Miley Cyrus trvá na tom, že se "při úvěru" pro Liam Hemsworth působivý styl.

Liam byl wowing na červeném koberci pozdě, když podporuje rekordní hladu hry po boku Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson.

Hollywood kus byl imponující v dapper obleky a inteligentní oděv, který přítelkyně Miley říká, že podporovány.

"Někdy mi pomáhá to," přiznal Miley. "Ale já budu mít trochu zásluhu, že mu pomohl se tam dostat."

Miley je v úctě svého módního vývoje Beau má.Ohromující hvězda žertoval o novém zálibou Liamovi pro návrháře obvazem.

"Dnes jsem byl rád," Promiňte, ve vaší Dolce & Gabbana boty! '"Smála se InStyle. "Je to jako:" Jak víte, že jsou Dolce? "Jsem rád," vidím, začínáte na krok to! "

Pár byly oslnit na odborných akcí v poslední době. Zúčastnili Muhammada Alího Celebrity Fight Night minulý týden, se Miley na sobě nádherný podlahy skimming tekoucí oranžové šaty a Liam nasazení na Dapper černý oblek doplněný hubená jelito.

Na premiéře v Los Angeles The Hunger Games na začátku měsíce Liam stále co nejjednodušší opět s sako a kalhoty, zatímco Miley vypadala omráčení v elegantním černém kompletu.

Zpěvák měl na sobě černé korálky oříznout horní a odpovídající maxiskirt. Ona se spojila vzhled boho s párem paty oblohy škrabkou.

Punk’d [March 29th]

31. března 2012 v 16:39 | Selenka |  Appearances Miley 2012

Včera večer (29. března), Justin odstartovala do nové sezony s tím, Punk'd punking někteří z jeho přátel Hollywood - včetně Miley! Na první Miley si myslel, že ona byla punking Justina, ale ona byla pranked když její žert "pokazilo" a musel být "vypnout".

Miley bude hostit epizodu Punk'd později v této sezóně, kde punks Liam Hemsworth, Kelly Osbourne a Khloe Kardashian!Miley Cyrus Tells Fans How They Can Be Happy – Amazing Advice

31. března 2012 v 16:37 | Selenka |  Other

Miley se cítí lásku a chce podělit se všemi svými fanoušky. Vaše láska pro fanoušky je skutečně nezištná, Miley.

Miley Cyrus se probudil pocit "lásku, mír a štěstí" na ráno 28. března a vzal na Twitter šířit radost. "Štěstí může pocházet pouze z nitra a je výsledkem vaší lásky k sobě," Miley tweeted. "Jste zodpovědný za své štěstí."

Nelze vinit za to, že Miley tak šťastná. Má tři psy ", kteří mě milují bezpodmínečně, krásná přítele, úžasnou rodinu a 5.2m krásné následovníky," Miley tweeted 23. března

Ale Miley varuje: "Pokud budete mít své štěstí a dejte je do něčích rukou, dříve či později, budou zlomit to." To je důvod, proč fanoušci musí brát lásku otěže.

Je to povzbuzující pro mladé ženské celebrity vyjádřit takový pozitivní přístup k životu. Přejeme vám a vašemu "krásný přítele," Liam Hemsworth, všichni štěstí na světě.

Twitter photos update!

31. března 2012 v 16:34 | Selenka |  Personal Photo

Luca Hänni steht auf Selena

31. března 2012 v 16:29 | Selenka |  News
Luca Hanni (17) je docela zatímco úplně šťastný se svou přítelkyní Tamarou (19). Jako sladká tmavovlasá celebrity blesk prozradil, naučil se znáte na diskotéce.Iniciativa byla jednoznačně prováděny za Luca, on antanzte jeho budoucí přítelkyni. Muselo to být přesně jeho typ!Kamarád s hnědými vlasy je jen jeden z důvodů, proč je roztomilá 17-letý srovnání s Justin Bieber (18), protože po tom všem se Selena Gomez (19) má také brunetka po jeho boku.

Jedním z důvodů pro celebrity časopis, zeptejte se blíže podívat, protože pokud by vhodně a Selena chuť po Lucasovi: "Jo, jsem zjistil, že je velmi hezká. Je v pohodě. Od pohledy z nich byl můj typ, najdu dost, "řekl Luca dost plachý. Da Luca má dobrý vkus, ale ukázal, jak slečna Hollywood je! Teď už víme, tak pomalu, jeho revíru.

Taking Miley Cyrus to Taj Mahal, One of Liam Hemsworth’s Dreams

30. března 2012 v 13:45 | Selenka |  Other

Miley Cyrus může dostat návštěvu Tádž Mahal, pokud Liam Hemsworth dostane jeho přání. Řekl, že při nedávném rozhovoru, že bych se tam navštívit a přinést Miley s ním.

Podle zprávy z Hindustan Times, The Hunger Games, ve kterém Liam hvězd v roli Gale Hawthorne, je velký nic nového v Indii. A přiznává, že on i Miley jsou neuvěřitelně fascinován zemi a její kultuře. Ve skutečnosti, Liam fascinace je takový, že by "rád přijďte se podívat na Taj Mahal s Miley".

Nicméně, to zní jako vzrušující určení, a i když dva dělají se oženit a cestovat tam na svatební cestu, možná, že si vezmu na výlet stejně, a aby Taj Mahal hlavní atrakcí při svých cestách.

Paramount going ahead with God themed comedy – “Miley Cyrus 2013 Project”

30. března 2012 v 13:43 | Selenka |  Other

MileyCyrus.bz se naučil, že dnes Paramount se pokračuje s Bohem Miley komedii s tématem projektu 2013!

Aktualizovali jsme o novém projektu loni v srpnu. Uvedla, že "Cyrus a bude hrát ve výrobě bez názvu projektu z spisovatelé Sam Brown a Jack Angelo. Paramount se preventivně zvedl untitled komedie hřiště s Miley Cyrus spojenou s hvězdičkou a produkovat. Cyrus bude vyrábět se svou matkou Tish Cyrus přes dua zábavy Hope Town banner. "

Tam byla schůzka k filmu před třemi týdny, stolní čtení před dvěma týdny a už pracuje na skriptech pro film od 18. března 2012.

Paramount zvedl film zejména pro Miley! Říká se tomu "Miley Cyrus 2013 projekt" u Paramountu.Film "řekl, aby byl soustředěn kolem mladého ženy Nedodržený slib Bohu".

Prosím, kreditní nás, pokud zaslali nikde jinde!

Popcorn Nr.05 - Miley

29. března 2012 v 18:20 | Selenka |  Magazines

Bravo Nr.14 - Miley

29. března 2012 v 18:20 | Selenka |  Magazines

Leaving her pilates class in West Hollywood [28th March]

29. března 2012 v 16:00 | Selenka |  Candids Miley 2012

Spatřena při odchodu z tělocvičny po zasedání Pilates fitness.Leaving Black Market Liquor Bar in Los Angeles [27th March]

28. března 2012 v 20:41 | Selenka |  Candids Miley 2012

Poté, co byli na snímku při pohledu na Ford Mustang před pár dny byla Miley viděna jak opouští Black Market břečka Bar (27. března) s Liamem a několika přáteli v novém autě!Bravo Nr.14

28. března 2012 v 20:37 | Selenka |  Magazines Sel 2012