MTV: Demi Lovato hudba odráží její upřímnost

6. března 2012 v 19:20 | Selenka |  News

"Je dobré mluvit pravdu," vypráví o Unbroken Lovato a jeho dokumentární film "Stay Strong", který premiéry Úterý na MTV.

Není divu Demi Lovato být upřímný o jejich vzestupy a pády. Když zahájila loni v září Unbroken, mnoho z jeho jizev, včetně ohromující singlu mrakodrapu ", zdálo se odráží na jejich osobní cesty.

Zaznamenány poté, co opustil léčebného centra v roce 2011, album bylo plné písní o ženské zmocnění, a také balady o obtížích ráda sama sebe a další.

"Chtěl jsem, aby album živé a až by nepustil album depresivní. Myslím, že je důležité, abych byl upřímný, a to album, protože jsem hodně mluvili o svých osobních problémech, "řekla pro MTV News o vydání před premiérou úterý jeho dokumentu na MTV," Stay Strong ", který také mluví o mnoho z jeho osobních problémů a Demi snažíme se žít svůj život normálně po zadání rehabilitaci v říjnu 2010. "Ale já také dát nějakou živou hudbu a tanec na albu, takže lidé využít," dodává.

Zatímco některé hvězdy mají tendenci vyhýbat mluvit o svém životě v jejich CD, Lovato vzal plnou výhodu radostech a strastech svého života.

Myslím, že je dobré mluvit pravdu a mluvit o těchto otázkách, místo toho, skrývá, a ne mluvit o nich a jejich sdílení. Takže myslím, že jsem si víc než cokoli jiného, ​​co jsem kdy dělal předtím, když se snažil skrýt všechno.

Lovato přivítá fanoušky do jeho života, kdy "Stay Strong" premiéru v úterý v 22h odst. US času) na MTV, dále live chat s hvězdou pro "Po výstavě" v 23h (US času).

"Dám na něj tvrdě každý den a snažit co nejlépe pokračovat v boji," řekla nám stále vypořádává se svými problémy veřejně. "A já měl své dobré i zlé časy, a já se stále snaží, ale obecně byla neuvěřitelná cesta, a jsem vděčný za všechno, co prožila."

Nenechte si ujít "Demi Lovato: Pobyt Strong", který premiéry úterý, 6. března v 22h odst. US času) na MTV.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama