Říjen 2012

17/10 Chelsea Lately

18. října 2012 v 17:21 | Selenka |  Appearances Miley 2012
Miley Cyrus opravdu miluje med Boo Boo.

Mohlo by to dokonce hraničí na posedlost.

Řekla Chelsea Handler v rozhovoru, který vysílá dnes večer na Chelsea v poslední době, že nemůže jen tak jednoduše sledovat Here Comes Honey Boo Boo jako my všichni.

"Dal jsem domácí kino ve svém domě a nebylo to dost nahlas, takže jsme dostali subwoofery, takže jsem mohl slyšet její vnější nahlas," bývalý Hannah Montana hvězda řekla. "Když slyším, jak odchází," Holla pro Dolla, "celý dům třese."

Nicméně, Cyrus "manžel-k-být Liam Hemsworth není takový fanoušek. "Liam nebude dívat," řekla.

Když Handler se zeptal, jestli Cyrus modelovat její nonstop-mluvící znak na dva a půl roku Menon Boo Boo se Alana Thompsona, usmála se, "Jo, v podstatě."

Ujistěte se, že naladit Chelsea v poslední době večer na E! v 11 hodin se dozví, co Cyrus musel říci o práci s Ashton Kutcher, její novou hudbu a to, co by neudělal pro svou malou sestru (Tip: Jedná se One Direction!)

PS: některé komický člověk superstar také dělá vzhled překvapení na výstavě. Počkejte, až uvidíte, kdo to je.Miley Confirmed To Be Planning 2013 World Tour

18. října 2012 v 17:20 | Selenka |  Other

Tish vzal čas na psaní se na svém blogu, potvrzuje plány pro 2013 turné.

Takže, každý se ptá, o Miley turné a kde Turné se uskuteční? Právě teď je zaměřen na finišuje toto album a dělat hudbu se vždy snili dělat! Ona je to tak užívám práci s těmito úžasnými spisovatelů a producenty!

Jsme v počátečních fázích zpracování veškeré údaje pro její další turné! Ona je tak nadšená, nejen vrátit do všech úžasných místech jsme byli, ale také, hrát v oblastech světa, že se nikdy neměl šanci hrát před! Jsem tak nadšená, pro ni se dostat zpátky na silnici a dělat to, co miluje nejvíce!

Tak nadšená! Kde byste chtěli vidět Miley turné? Nechte svůj komentář níže!


Miley’s issue of Marie Claire – Biggest Ever

18. října 2012 v 17:17 | Selenka |  Other

Miley se vztahuje Marie Claire, září 2012 Vydání!

Marie Claire je také jmenován # 1 časopis v letošním roce.

Čtyři tiskové problémy letos set ad-prodej záznamy pro jejich specifické měsíců a září se ukázalo být jeho dosud největší pro tuto značku, pod vedením Ad Age Publisher roku Nancy Berger Cardone.

Marie Claire neustále překonávat sám.

Čtyři tiskové vydává tento rok byl nastaven ad-prodejní rekordy pro jejich konkrétní měsíce, kdy září přijel s obzvláště silným úderem: V uprostřed pravděpodobně hrozné ad-prodejního prostředí, VP, Publisher a hlavní finanční úřad Nancy Berger Cardone a její tým stáhl historicky největším vydání Marie Claire.

VIDEO: So Undercover Trailer With Miley Cyrus

18. října 2012 v 17:15 | Selenka |  Videos
Během hlavní člověka, Molly fyzicky transformuje sebe od tvrdého, vyšetřovatele Streetwise, na velmi bohaté spolku dívka Brooke Stonebridge, a jde o přesvědčování své spolužáky, že je to jedna z nich aniž by to zatížilo její kryt. Nicméně, Molly také se musí naučit, jak "chodit" a "mluvit jako" udržet její krytí pro své poslání: chránit život Alex Patrone (Lauren McKnight), jehož otec plánuje svědčit proti některým velmi nebezpečných lidí, což její život v nebezpečí.

Samozřejmě, že to má tokenu horké chlapce (Josh Bowman), a některé groteska - a možná méně samozřejmě jsme také zpracována tak, aby Kelly Osbourne ve vedlejší roli s velmi britským přízvukem.Miley Cyrus’ Home Intruder Convicted of Trespassing

18. října 2012 v 17:12 | Selenka |  Other

Nehraj si s Miley Cyrus!

Jason Luis Rivera, 40-rok-starý muž, který skočil na plot domu Miley a pokračoval ovládat nůžky kolem jejího dvoře minulý měsíc, byl odsouzen včera jak přestupek překračování a odpor při zatýkání.

K incidentu došlo 8. září, kdy byl Rivera zatčen doma Miley po zamířil na její majetek a tvrdí, že je její manžel.19-rok-starý hvězda naštěstí není doma v té době, když někdo jiný byl, a že osoba, zavolal policii.

Rivera hájil se ne vinný k poplatkům za poslední měsíc. "Řekl bych, že bludy je dobrá charakteristika z něj," poručík Brian Wendling řekl E! Novinky po zatčení Riverova.

Byl ve vězení od svého zatčení září se kauce stanovena na $ 100,000. Rivera je připravený být odsouzen ještě dnes.

Jonas Brothers ‘Wedding Bells’: Nick Jonas Sings About Miley Cyrus

18. října 2012 v 17:11 | Selenka |  Other
Je Jonas Brothers "nová píseň, Wedding Bells, o Miley Cyrus?

Jonas Brothers debutoval nové písně v jejich Radio City Music Hall koncert, včetně svatební zvony, zpívaný Nick Jonas.

Podívejte se na svatební zvony texty a všechny znaky ukazují na to je napsaný o Miley!

Víme, Niley je dávno minulé minulostí, ale Nick vylil své srdce v nové písni o Miley ženit se Liam Hemsworth.

Znamená to, že Nick pořád miluje Miley? Znamená to, že nechce, aby se oženil?

S texty, které obsahují "Pokud si vzpomínáte naše výročí spadá jedenáct nocí v červnu," víte, Nick je odkazování jeho vztah s Miley (Niley fanoušci vědí, že jejich výročí je červen 11!).

Pojďme se na to podívat v kontextu by-před zpívat svatební zvony, Nick řekl davu, "Musíš napsat píseň a omlouvám se za to později ... Já nevím, co jsem kdy napsal píseň, která mě činí tak nepříjemné, jak tato píseň se ... a když to není způsob, jak se cítím v tomto okamžiku v čase, doufejme, že to vám dává nahlédnout do toho, co tato zkušenost byla jako pro mě. "

Takže, to bylo jen jeho pocity "v té chvíli", Jsme hádat se přestěhoval na, ale to dělalo nějaké velké písňových textů, ne?

Tish Cyrus talks about Miley on Bonnie and Clyde

18. října 2012 v 17:07 | Selenka |  Other

Tish zanecháno na její blog TishCyrus1 mluví o roli Miley na Bonnie a Clyde. Podívejte se, co řekla níže:

Ahoj kluci, jen chtěl, aby vám lopatka na Bonnie a Clyde projektu.

Miley a já jsem dostal scénář pro daný projekt před časem. Oba jsme rádi historii Bonnie a Clyde, a také Líbil se mi scénář pro projekt. Myslím, že pro Miley, by myšlenka hrát Bonnie byla zábavná a náročná, který je to, co jste vždy hledat v povaze.

Vše, co říct, ona byla nikdy potvrzena hrát roli Bonnie, jen v rozhovorech, aby tak učinily, pokud načasování bylo správné a mohlo by to fungovat asi její hudební plánu. Bohužel, projekt byl zpožděn o nějakou dobu a teď je ve středu dělat hudbu, která byla vždy její prioritou.
Stejně jako se říká ....... načasování je všechno!

Dobrá zpráva je, že pokud chcete vidět Miley v televizi v blízké budoucnosti, jen naladit Dva a půl chlapa 18. října!

Požehnání, Tish

Demi Lovato & L.A. Reid to Talk ‘X Factor’ at Billboard/THR Film & TV Conference

18. října 2012 v 17:06 | Selenka |  News

Demi Lovato, soudce na této sezóny "X Factor," se zúčastní v X Factor Q & A s ní costar a Epic Records CEO LA Reid na letošní Billboard / The Hollywood Reporter Film & TV Music Conference, předložila první Entertainment Credit Union , které se konají října 24-25 v W Hotel v Hollywoodu.


Personal photo Demi 3.5

18. října 2012 v 17:04 | Selenka |  Personal Photo Demi

Pic 1: As bummed as I was to miss the JB concert, I have to say - The GoGo's killed it!!!! So awesome
Pic 2: Me at The GoGo's show!!