Červenec 2014

BELLO Mag August 2014 Sexy Issue

29. července 2014 v 9:55 | Selenka |  Magazines Ashley Tisdale
BELLO Mag August 2014 Sexy Issue


Ashley udělal focení pro Bello Mag 08 2014 "Sexy" vydání, které vyjde dnes (28. července) výhradně na iTunes Newsstand. Fotografoval Aleksandar Tomović a s vlasy a make-up by jí glam družstvo Richard Collins a Karan Mitchell, 29-rok-starý blondýna bomba skály záda-pak dlouhé vlasy v nepořádku a sexy vzhled, zatímco stávkující některé provokativní pózy pohledu naprosto nelítostná , horký, a sebevědomý. Takový femme fatale!
To je Bello Mag roční "Sexy" problém, Tis předvádí své krásné dlouhonohý nohy ve většině jejích oblečení, stylizovaný Warren Alfie Baker, od high-pasem krátké šortky na šaty různých délek, stejně jako pruhované kalhoty a mnoho z nazdobený oblečení.Blondýnka krása také povídali o její výrobní společnost, její nová řada Buzzy to, jak se nominován na cenu Emmy a mnohem více.
Můžete koupit problém představovat Ashley na Bello Mag App na iTunes Newsstand. Jak vy to líbí?PHOTO SHOOT CREDITS ©
Photography: Aleksandar Tomovic
Styling: Warren Alfie Baker
Makeup: Karan Mitchell
Hair: Richard Collins
Production: Leslie Alejandro
Special Thanks: Christine Snider

2014 Young Hollywood Awards

29. července 2014 v 9:52 | Selenka |  Akce Ashley Tisdale 2014
Ashley byla na straně (27. červenec) v roce 2014 Young Hollywood Awards se konala v Wiltern v Los Angeles, CA. V doprovodu snoubence Chrise francouzštině, 29-rok-stará herečka se rozhodla pro stříbrné vzhled (V Label Londýn šaty, Casadei boty a Jimmy Choo spojky) a elegantní rovný účes na každoroční akci, když vystoupila na modrém koberci, kde udeřil některé divoké pózy pro kamery.Young & Hungry výrobce také dělal několik rozhovorů sólo a vedle BFF Vanessa Hudgens, než přehlídka začala.
Oba BFFs byly později fotografoval v divadle, kde oni si užili show u stejného stolu spolu s V sestry Stella Hudgens.Blondýna bomba také vzal na jeviště, aby předložila "Ty jsi tak Fancy" ocenění pro vítěze v kategorii Bella Thorne, s nímž později, které představují zákulisí poté, co obdrží její cenu.
V dalších úžasných novinek, naše holka Ashley byla později oznámila vítěze v kategorii "Sociální Media Superstar"!Blondýnka krása vypadala úplně nadšený, když přijal její ocenění na jevišti a zároveň představuje zákulisí se svou zaslouženou cenu! [AT.ORG Poznámka: Ashley se může pochlubit 22M "líbí" na Facebooku, 12m následovníků "na Twitteru a 2M na Instagram]
Jsme opravdu rádi, pro Ashley a velmi na ni pyšný za to, že tak působí na jejích večírků! Gratulujeme dítě!

@ ashleytisdale: Kdyby tak mnohem zábavnější @ YHAwards dnes! Miloval splnění # OrangeIsTheNewBlack obsazení :)

[07.27] Young Hollywood Awards - Arrivals
[07.27] Young Hollywood Awards - Backstage
[07.27] Young Hollywood Awards - Show, Audience
[07.27] Young Hollywood Awards - Show, Presenting
[07.27] Young Hollywood Awards - Show, Winning
[07.27] Young Hollywood Awards - Green RoomErrands Day

27. července 2014 v 19:22 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena včera v sobotu (26. července), jak běžela nějaké pochůzky v Los Angeles, CA. Oblečený v pohodlném tělocvičně zařízení, 29-rok-stará herečka se připojil manžel-k-být Chris francouzštiny jako pár vyšel na procházku na slunné Kalifornii odpoledne.

Ten stejný den, Tis byl odsekl sólo po zastavení místní CVS Pharmacy v Los Angeles.

[26.7] Out and about with Chris in LA
[26.7] Leaving CVS pharmacy in LA

23.7 Mom Pickup in Toluca Lake

27. července 2014 v 19:19 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena včera ve středu (23. července), jak se zastavila její rodiče domu v Toluca Lake, CA. Drží na ledovou kávu z Piscilla to, Young & Hungry výrobce byl viděn, jak se provádí několik krabic a oblečení by Elliatt při vyzvednutí její máma Lisa a míří do svého Porsche dohromady.
Později v den, Tis hit Asylum kanceláře (BGP Nový úděl) a přidal nějaký dotek ... PINK!

@ ashleytisdale: Začínáme od spodu teď jsme tady ..... @ mikaylas_mom # azyl zrovna růžovější! # blondiegirloffices instagram.com/p/qz9ZIgwaDr /


26.6 Coca Cola Biker

27. července 2014 v 19:18 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Coca Cola Biker


Ashley byla spatřena minulý měsíc ve čtvrtek (26. června), když šla na odpolední výlety na kole po jejím okolí v Toluca Lake, CA.Blondýna bomba vypadala roztomilý ve své holčičí růžové pláži křižník, zatímco sportovní červená Coca Cola rukávy, tričko a předvádí své štíhlé nohy v uhlí džínové řezané off a kožené boty.


BGP Inks Overall Deal with Asylum

27. července 2014 v 19:16 | Selenka |  News
BGP Inks Overall Deal with Asylum

Ahoj Tizzies, koukni na tohle! Naše dívka Ashley produkční společnost Blondie Girl Productions uzavřela víceletou celkovou výrobní smlouvu s azylového Zábava vytvářet a rozvíjet skriptovaných a improvizované projekty zaměřené na rodiny s dětmi a mladé dospělé. Tak šťastný za ně!
Oznámení bylo učiněno Asylum Entertainment prezident a generální ředitel společnosti Steve Michaels:
"Jsme nadšeni, že pracovat s Ashley a Jennifer rozvíjet televizi, která apeluje na širší, pop kultura-důvtipný publikum. Připojení azylu a tým Blondie Girl je skvělým příkladem z různých vývojových zabývá se snažíme vytvořit nyní, že pracujeme s legendární. "
Tiz, který bude sloužit jako výrobce spolu s Jennifer Tisdale, VP rozvoje a výroby, který zní:
"Jsme tak neuvěřitelně nadšeni pro toto partnerství se azylu a Legendary Entertainment a vím, že je perfektní pro nás na Blondie Girl, jak budeme pokračovat v rozvoji nové a vzrušující obsah s tímto úžasným týmem."
FUN FAKT: "Kennedys", na 4-čas Emmy-vyhrávat minisérie z produkce azylu Entertainment, je ve skutečnosti jedním z Ashley's favorite TV series!

20.7 Lunch Lady

27. července 2014 v 18:56 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena v neděli (20. července), když šla na oběd s Chrisem v kavárně Manatee ve Studio City, CA. Sportovní šedý komplet pro šedé počasí, 29-rok-stará herečka šel ruku v ruce se svým budoucím manželem, jak pár vystoupil na středomořskou kavárnu a zamířil zpět ke svému vozu.

Tis byl také prasklo včera v pondělí odpoledne (21. červenec), když šla na oběd se svou matkou Lisou na farmě v Beverly Hills, CA. Zatímco mladší Tisdale se rozhodla pro další sportovní vzhled, její stylové máma vyšla v krásné holčičí oblečení hledají naprosto úžasná a dokázat, že věk je opravdu jen číslo.

[20.07] Out for lunch with Chris at the Mantee Cafe in Studio City
[21.07] Out for lunch with her mom at The Farm in Beverly Hills

“Music is Not in My Future Right Now”

27. července 2014 v 18:52 | Selenka |  News
Music is Not in My Future Right Now

Ashley udělal několik tiskových rozhovorů, včetně jednoho s The Buzzworthy rozhlasu.Tis mluvil s nimi o její nadcházející TV seriál Buzzy to, BGP-produkoval nové komedii Young & Hungry, stejně jako její aktuální plány na její hudební kariéry.
Když zeptal se jestliže ona byla stále ještě pracuje na nové hudbě, 29-rok-starý odpověděl:
"No, víte, já jsem neudělal žádnou hudbu v poslední době. Mám televizní seriál vyjde v červnu - v červnu příštího roku - s názvem "Buzzy je" pro TBS; Také jsem produkovat "Young & Hungry", který se premiéry na ABC Family, takže, to bylo, jako, spousta věcí, které je druh děje, že jsem tak trochu dát hudbu na pozadí, ale, víte, je to vždy tam, a myslím, že že pro mě je to jako, když chci udělat písničku pravděpodobně budu, ale [music] to není v mé budoucnosti právě teď. "
Teď je to oficiální, že nebudeme mít žádnou novou hudbu od Ashley v dohledné době. Celý rozhovor můžete sledovat níže.


18.7 Girls Trip to the Mall

27. července 2014 v 15:31 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena v pátek (18. července), když narazí na pasáž s matkou Lisou v Los Angeles, CA.29-rok-starý producent, hledáte krásné v půl buchty a černo-bílé soubor s pop červené, byl viděn jít dolů po eskalátorech podél její máma a Chrisův máma Sali, jako trio obešel obchoďáku na jejich nákupy.

Tento outfit mi trochu připomíná jednoho Ashley nedávno nosil na 2014 TCA Summer Press Tour! Která verze se vám líbí nejvíce?


MTV Video Music Awards: Nominations!

19. července 2014 v 10:10 | Selenka |  News

MTV právě vydala svůj seznam nominací na 2014 Video Music Awards, a hádejte, kdo je na vrcholu!
Beyonce vede balení s osmi nominacemi, následuje Eminem a Iggy Azalea se sedmi za kus.
Horní Moonman ocenění, Video roku, bude bitva mezi Beyoncé "Drunk In Love", azalky je "Fancy", Pharrell Williams "šťastný," SIA je "lustr" a Miley Cyrus '"demoliční koule." Věci se mají jistě změnilo od loňského roku, kdy Taylor Swift byl osamělý žena se na video z tohoto roku. Jen jeden muž, Pharrell, je v seznamu tentokrát.
Beyoncé je také pro nejlepší ženské video pro "Partition" a Nejlepší spolupráce pro její práci s manžílek Jay-Z na "Drunk v lásce."
A to je dítě osudu střetnutí za nejlepší video se sociálním zprávy, protože je nejen Beyoncé nominována na "Pretty Hurts", ale to je Kelly Rowland za "špinavého prádla".
Kanye West získal jednu nominaci v kategorii Nejlepší Hip Hop kategorii "Black Skinhead."
Britský zpěvák Sam Smith je nominován Artist se dívat na-co jiného - "Stay With Me." Jeho soutěž zahrnuje 5 sekund Summer ("Vypadá tak dokonalý"), Charli xCx ("Boom Clap"), Školák Q ("Man of the Year") a páté Harmony ("slečna Movin On").
MTV Video Music Awards se bude vysílat živě na MTV 24. srpna v 9 hodin z The Forum v Inglewood, Kalifornie
Usher, Ariana Grande a 5 sekund na léto jsou naplánovány hrát na velký večer.

VIDEO OF THE YEAR:
Iggy Azalea ft. Charli XCX - "Fancy"
Beyoncé ft. JAY Z - "Drunk In Love"
Pharrell Williams - "Happy"
Sia - "Chandelier"
Miley Cyrus - "Wrecking Ball"


17.7 Tracy Anderson Class

19. července 2014 v 10:09 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena ve čtvrtek (17. července), když dorazila na Tracy Anderson Studios pro cvičení zasedání v Studio City, CA. The bzučící je herečka držel to jednoduché a sportovní v plné černé oblečení, jak se dostal z auta, s inteligentní lahví vody v ruce a zamířila do budovy.


Disney/ABC 2014 TCA Summer Press Tour

16. července 2014 v 11:45 | Selenka |  Akce Ashley Tisdale 2014
Disney ABC 2014 TCA Summer Press Tour


Ashley byla včera (15. červenec) na TCA Summer Press Tour Disney / ABC 2014 se konala v Beverly Hilton Hotel v Beverly Hills, CA. The bzučící je herečka, která ukázala na podporu své BGP-produkoval přehlídky Young & Hungry, vypadal pěkně a elegantní v Všech svatých nahoře a Mason sukně spárován s jehněčím sandály a uzavřeno s Dylanlex náhrdelník a Chanel hodinky.

Tis byl také připojil Young & Hungry vedoucí herečka Emily Osment na akci. Dva blondies Zdálo se, že mají hodně zábavy, zatímco pózuje pro kamery společně, stejně jako při tom tiskové rozhovory a při selfies mezi nimi.

@ ashleytisdale: visí s tímhle celý den na TCA @ emilyosment ps, proč je tento člověk mě dotýká lol ... # micproblems @ youngandhungryabcf instagram.com / p / qfPpv_waPY /


14.7 Monday Workout Session

15. července 2014 v 21:26 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Monday Workout Session


Ashley byla spatřena v pondělí odpoledne (14. červenec), jak se zakončuje posilovny relaci s její osobní trenér v západním Hollywoodu, CA. Sportovní dvojice Nike kopy a vlasy v půl drdolu, 29-rok-starý z ní cestu ven se svým trenérem, který jí šel zpátky k autu, když zabalili svůj pondělí cvičení zasedání.
Ten stejný den, Thetis se na jejím oficiálním tumblr a sdíleli posilovně na Street Chic "vzhled.

Interview with AfterEllen

14. července 2014 v 13:21 | Selenka |  News
Interview with AfterEllen

Přehrávání gay postavu na svém nedávném vystoupení v Young & Hungry, naše dívky Ashley byl dotazován AfterEllen, což je webová stránka zábavy se zaměřením na lesbických a bisexuálních žen v showbyznysu. Ptali TIS hodně o jejím charakteru Logan, stejně jako, možno návrat na výstavě. Podívejte se níže!
Via AfterEllen.com:
AE: Logan je rozhodně žena, která ví, co chce. Mohl byste mi říct, jak jsi přišel být obsazen do role?
AT: Jo! Samozřejmě, že jsem produkují show. David Holden a já jsme mluvili o mé mě zeptal, epizoda-ABC Family udělat epizodu, a samozřejmě, byl jsem opravdu podporuje show a byl nadšený, že na něm. Řekl jsem Davidovi jsem chtěl hrát něco jiného.Mnoho postav jsem hrál byly velmi odlišné .. nějak jsem jim dal pár nápadů, a tenhle byl ten, který byl velmi odlišný a byl jsem nadšený hrát. Logan je opravdu úžasné a já jsem samozřejmě nervózní, jen proto, že jsem nikdy nehrál tento typ postavy, ale já doufám, že se to podařilo a já jsem měl spoustu legrace dělat to.

AE: Měli jste nějaké slovo ve vzhledu Logan?
AT: Jo, myslím, pro mě, jako producent jsem zapojen do každého člověka šatníku, takže jsem se s Loganem. Tetování se vlastně není můj nápad. To byl spisovatel. Byl jsem jako "OK!" Mám tetování sebe, takže to bylo opravdu legrační, protože moje snoubenka [hudebník Christopher francouzský] má rukávy tetování a já jsem cítil, jak mu na umístění. Tak jsem řekl: "Líbí se mi, jak to má tenhle zde umístěn" a trochu se mi umístění z něj, takže to bylo v pohodě.

AE: Bude existovat šance, Logan by se mohl vrátit na budoucích epizodách?
AT: Jo, myslím, že určitě šlo. Záleží jen na mém plánu. Můj série [Buzzy je] sebrali na TBS tak samozřejmě půjdeme do výroby za to, ale já bych rád, aby se více epizod. Už jsem tam, takže bych rád, aby zřejmě jednat o tom taky. Je to hodně legrace. Mám skvělý čas.

Interview with MTV News

14. července 2014 v 13:19 | Selenka |  News
Interview with MTV News

MTV News nedávno udělal telefonní rozhovor s Ashley se jí zeptat, více o její zvláštní hodnocení epizody na mladé a hladové, její homosexuální postava Logan, práce s Emily Osment a Jessica Lowndes, a další.
Mít čtení rozhovoru níže!
Z výkonný producent show na speciální host:
"Snažil jsem se za posledních pár let, aby se zasadila jsem se z mé zóny pohodlí a hrát postavy, které lidé nebudou myslet na mě. Je to úžasné, když si vyrobit show dostanete přijít s těmito znaky. Takže když mě ABC Family požádal dělat epizodu, byl jsem rád, "Oh, to je jisté." Nebylo pochyb o tom. "

Přehrávání gay postavu a spolupracuje s Emily Osment:
"[Emily] je zřejmě opravdu roztomilé. Byla skvělá, a měli jsme spoustu legrace hrát postavy, a dělat to, co jsme dělali spolu. Od začátku, jsem byl součástí každého aspektu Logan, i když, když se o tom mluvit, a pak to přijde, jsi jako, "Oh, doufám, že jsem v tom dobrá." [Smích] jsem nikdy jsem to nedělal. Takže doufám, že jsem to dokázal. "

Příběh lití Jessica Lowndes jako její milostný zájem:
"Samozřejmě, že jsem součástí odlitku po celou dobu, ale tam je přítelkyně moje v přehlídce. [Producenti byli] jako, "Kdo by mohl být někdo, koho byste chtěli jako vaše přítelkyně?" A vzpomněl jsem si Jessica Lowndes na '90210. "Když jsem viděl, '90210 'poprvé, byl jsem rád," Oh můj bože, ta holka je tak hezká! "Pak jsem ji viděl v Nylon [časopis] událost, a šel jsem k ní a byl rád," já jen chci, abys věděl, že jsi velmi krásná "... Myslím, že věděla, že. [Smích] Ona to bude myslet, že jsem opravdu divné, protože před pár lety jsem řekl, že, a pak jsem obsadil ji jako můj milostný zájem. "