Srpen 2014


9.8 Top Knot Lady

11. srpna 2014 v 21:57 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena v sobotu (9.srpna), když vyrazila na oběd v restauraci Sweetsalt se svým snoubencem Chrisem v Toluca Lake, KalifornieKrásný pár, který nedávno oslavil své první angažmá výročí, se drželi za ruce a šel těsně vedle sebe a zároveň, aby jejich cestu do gurmánské kavárně.

Později v den, Tis byl prasklo procházky s ní roztomilé štěně Maui, zatímco ven a asi v Studio City. Láska květinové šaty a horní uzel combo!

[9.8] Heading for lunch at Sweetsalt Restaurant with Chris in Toluca Lake
[9.8] Strolling with Maui in Studio City

1.8 Heathers: The Musical

11. srpna 2014 v 21:53 | Selenka |  Akce Ashley Tisdale 2014
Ashley prožila v pátek večer (1.srpna), v divadle a viděl, vřesy: The Musical v New světových pódiích v New Yorku, NY. Hned po 2 hodiny a polovina show, Tis a její snoubenec hudebník Chris šel do zákulisí a představuje pro některé skupinové snímky s herci!
Vypadá to, že Ashley si opravdu užila muzikál, když se na její Twitter pogratulovat k herci a štábem a říct, jak moc zábavné měla tu noc:
ashleytisdale: Viděla jsemHeathersMusical a já jsem nemohl přestat smát, že vystoupení bylo úžasné s vynikajícím obsazením způsob, jak jítandyfickmankevinmurphyhc!


ashleytisdale: Díkybillprady za lístky :) bylo to tak zábavné !!! #heathersthemusical


6.8 Beach Bum in Pink

11. srpna 2014 v 21:37 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla dříve spatřen dnes ve středu (6.srpna), když odcházela z Nine Zero One Salon po vlasy jmenování v západním Hollywoodu, Kalifornie Sportovní černá a růžová tělocvična zařízení uzavřeno s Chanel sunnies a Céline tašky na bzučící je herečka se vynořil z kadeřnictví s čerstvým a čistým vlasy a podívala se na mobil při čekání na komorníka.
Tiz později připomínka její fanoušci chytit z dnešní Young & Hungry zcela novou epizodu:

ashleytisdale: Je to vYoungandHungry den !! Nemůže se dočkat, až sledovat nové epizody dnes! :) :) :)ABCFamily

[6.8] Arriving at Nine Zero One Salon in West Hollywood
[6.8] Leaving Nine Zero One Salon in West Hollywood


2.8 Goodbye Big Apple

11. srpna 2014 v 21:14 | Selenka |  Candids Ashley Tisdale 2014
Ashley byla spatřena minulý týden v sobotu (2.srpna), když odcházela Bowery Hotel s Chrisem v SoHo, Manhattan.29-rok-starý, měl na sobě své nové oblíbené Chanel sunnies a nesl batoh stejné značky, byla vyštěkl po kontrole ze svého hotelu a míří přímo na letiště. Dříve v den, dvě hrdličky byly vidět, a asi v Big Apple.
Tis přistál v Los Angeles, jen několik hodin později a nechat ji fanoušci vědí sdílení v návaznosti na Twitteru:

ashleytisdale: Home sweet home :)

[2.8] Out and about with Chris in NYC
[2.8] Leaving her hotel with Chris in SoHo, NYC


Miley and BFF Cheyne Thomas Give Each Other Tattoos

1. srpna 2014 v 14:33 | Selenka |  News
Miley Cyrus se svou posedlost pro barvy na zcela novou úroveň během víkendu, když se rozhodla přidat další nárok na její stále rostoucí životopis: tetování.
21-rok-starý popová hvězda a BFF Cheyne Thomas se rozhodl dát navzájem tetování v neděli, a samozřejmě, 21-rok-starý popová hvězda se na Instagram dokumentovat proces barevníku.

Miley byla první tetování její kamarád, kreslení malý smajlíky na Cheyne kotníku před ní bestie se na něj přijde řada s jehlou a za předpokladu, že "Bangerz" krásu s dalším trvalým razítkem.